حســـبنا‌الله و نعـــم الوکیل

ورود به سایت

نام کاربری*
رمزعبور*
مرا به خطر بسپار

ثبت نام

فیلد های ستاره دار(*) را پر نمایید.
نام*
نام کاربری*
رمزعبور*
تکراررمز عبور *
ایمیل*
تکرارایمیل *
کدامنیتی*
تصویرمجدد

به استناد یک مبایعه نامه مال غیر منقول آیا میشود اعتراض ثالث اجرایی کرد یا نه؟

نوشته شده توسط  ادمین سایت بهمن 26, 1399
سوال از وکیل:به استناد یک مبایعه نامه مال غیر منقول آیا میشود اعتراض ثالث اجرایی کرد یا نه ؟ پاسخ وکیل:بموجب ماده 22آیین دادرسی مدنی باید در مورد اموال غیر منقول سند رسمی وجود داشته باشد _ درفرض این سوال با مبایعنامه عادی می شود .مواد 146تا147 قانون اجرای احکام مدنی _ماده 147 تجویز می کند منتها اگر سند رسمی مقدم بر حکم باشد حکم متوقف می شود اگر عادی باشد به اعتراض ثالث اجرایی خارج از نوبت رسیدگی می شود اما مانع اجرای حکم نیست تا نتیجه ی رسیدگی مشخص بشود .
آخرین ویرایش در یکشنبه, 26 بهمن 1399 10:37
  1. تازه های سایت
  2. مطالب تصادفی
  3. نظرات
« مارس 2021 »
دوشنبه سه‌شنبه چهارشنبه پنچ‌شنبه جمعه شنبه یک‌شنبه
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

  سعادت آباد، نبش خیابان 32، پلاک 116، طبقه چهارم، واحد 9  

  021-88689911-3  

  info@Drsoheiltaheri.com  

  www.drsoheiltaheri.com  

تماس با ما