حســـبنا‌الله و نعـــم الوکیل

ورود به سایت

نام کاربری*
رمزعبور*
مرا به خطر بسپار

ثبت نام

فیلد های ستاره دار(*) را پر نمایید.
نام*
نام کاربری*
رمزعبور*
تکراررمز عبور *
ایمیل*
تکرارایمیل *
کدامنیتی*
تصویرمجدد

آیا آراء صادره از موسسات داوری برای ادارات اجرا لازم الاجرا است؟

نوشته شده توسط  ادمین سایت شهریور 28, 1400

 سازمان ثبت اخیرا در پاسخ به استعلامی، ضمن ارائه جواب منفی به این سوال مقرر داشته که "بجز آراء داوری #بورس #اوراق_بهادار به استناد تبصره ۵ ماده ۳۷ قانون بازار اوراق بهادار مصوب ۱۳۸۴/۰۹/۰۱ که در ماده ۱۹۴ آیین نامه اجرای اسناد رسمی لازم الاجرا نیز اجرای این آراء تصریح گردیده سایر آراء داوری برای ادارات اجرا، لازم الاجرا نمی باشد."

 

تبصره ۵ ماده ۳۷ قانون بازار اوراق بهادار :
آرای صادر شده از سوی هیأت داوری قطعی و لازم‌الاجراء است و اجرای آن به عهده اداره‌ها و دوایر اجرای ثبت اسناد و املاک می باشد.

 

ماده ۱۹۴ آیین نامه اجرای اسناد رسمی:
صدور اجراییه نسبت به آراء داوری بورس اوراق بهادار وفق تبصره ۵ ماده ۳۷ قانون بازار اوراق بهادار جمهوری اسلامی ایران مصوب ۱۳۸۴ به عهده ادارات و دوایر اجرای ثبت اسناد و املاک می باشد.

  1. تازه های سایت
  2. مطالب تصادفی
  3. نظرات
« اکتبر 2021 »
دوشنبه سه‌شنبه چهارشنبه پنچ‌شنبه جمعه شنبه یک‌شنبه
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

  سعادت آباد، نبش خیابان 32، پلاک 116، طبقه چهارم، واحد 9  

  021-88689911-3  

  info@Drsoheiltaheri.com  

  www.drsoheiltaheri.com  

تماس با ما