ورود به سایت

نام کاربری*
رمزعبور*
مرا به خطر بسپار

ثبت نام

فیلد های ستاره دار(*) را پر نمایید.
نام*
نام کاربری*
رمزعبور*
تکراررمز عبور *
ایمیل*
تکرارایمیل *
کدامنیتی*
تصویرمجدد

ریاست اصلح

نوشته شده توسط  خرداد 21, 1397

درخصوص رياست كانون وكلاي مركز، گزينه هايي مطرح اند كه به نظر بنده همه اين همكاران عاليقدر و عزيز، صالح جهت تصدي اين سمت هستند اما به دلايل ذيل،منتخب اول وكلا جناب زاهد پاشا را اصلح ميدانم:

١-اختلاف معنادار جناب زاهد پاشا به عنوان منتخب اول وكلا، از كانديداهاي ديگر، متضمن اين پيام است كه ايشان بيشترين اقبال و محبوبيت را در صنف دارند و محبوبترين فرد در صنف،بيشترين قابليت در جمع كردن همه طيفها تحت يك بيرق را دارد.اتحاد درصنف شرط لازم براي مقابله با هجمه هاست.

٢-جناب زاهد پاشا در غالب ليستهاي انتخاباتي وكلا بوده اند و هيچ كانديدايي به اندازه ايشان مورد حمايت ليستها و طيفها قرار نگرفتند كه اين امر خود مثبت جامع الابعاد بودن ايشان است كه وصف لازم براي تصدي كرسي رياست كانون است.

٣-زاهد پاشا جوان است و تازه نفس.دراين دوره كه دوره تغيير و تحول و مقابله با هجمه هاست ،رياست فردي جوان و داراي كارنامه روشن صنفي و اخلاقي و حرفه اي و مبري از شائبه قدرت پرستي ،مغتنم است.

٤-تشكل علمي ٦ عضو و به تبع ان ٦ راي در هيات مديره دارد و طيف مقابل ان نيز ٦ عضو و ٦ راي.تنها راه برون رفت از بن بست انتخاب رييس از بين اين ١٢ عضو، كانديداتوري عضوي از تشكل علمي براي رياست است كه ارايي را نيز در طيف مقابل دارد و ان عضو كسي نيست جز صمد زاهد پاشا.جز اين باشد به نظر ميرسد تشكل علمي شانسي براي تصدي كرسي رياست ندارد.

٥-رياست بر كانون وكلا مستلزم شناخت صنف است.شايد كمتر كسي بتواند ادعا كند به اندازه صمد زاهدپاشا، صنف و اعضاي انرا از بالا تا پايين ،از مدير تا كارمند و وكيل ميشناسد.

٦-مقبوليت زاهد پاشا در خارج از صنف و در تعامل با ساير نهادها و ارگانها در گذشته بارها اثبات شده است و چهره تعاملي درون صنفي و برون صنفي ايشان بركسي پوشيده نيست .

٧-توان مديريتي زاهد پاشا قبلا در صنف اثبات گرديده است و يكي از دلايل مهم انتخاب ايشان به عنوان منتخب اول بوده است.

-بنا بر مراتب فوق،حمايت از ايشان توسط همكاران و تشكلها خصوصا تشكل علمي ، جهت تصدي رياست كانون وكلاي مركز ،ضروري به نظر ميرسد.

آخرین ویرایش در سه شنبه, 22 خرداد 1397 20:12
برای ارسال نظر وارد سایت شوید
  1. تازه های سایت
  2. مطالب تصادفی
  3. نظرات
« نوامبر 2019 »
دوشنبه سه‌شنبه چهارشنبه پنچ‌شنبه جمعه شنبه یک‌شنبه
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

  سعادت آباد، نبش خیابان 32، پلاک 116، طبقه چهارم، واحد 9  

  021-88689911-3  

  info@Drsoheiltaheri.com  

  www.drsoheiltaheri.com  

تماس با ما