چاپ کردن این صفحه
مناظره با موضوع:طرح [غیر] جامع پذیرش و آموزش وکالت مناظره با موضوع:طرح [غیر] جامع پذیرش و آموزش وکالت دکتر سهیل طاهری

مناظره با موضوع:طرح [غیر] جامع پذیرش و آموزش وکالت

نوشته شده توسط  تیر 17, 1397

بیانیه جنابان وکیل سعید باقری و دکتر سهیل طاهری در خصوص مناظره زنده روز جمعه ۹۶/۴/۱۵ در شبکه یک با موضوع طرح وکالت  «بسم الله الوکیل»

خداوند منّان را شاکریم که فرصت خدمتی هر چند کوچک در حمايت از حقوق شهروندان، جامعه حقوقی کشور و بالاخص صنف فرهيخته و مظلوم وکالت نصیبمان گردید.

اعتقادمان بر این است كه ضرورت دارد مدیریت نهاد وكالت بر محور برخورد فعال و مقتدرانه با تهديدها و هجمه ها و تبديل نمودن اين تهديدات به فرصت استوار باشد
.
بر خود فرض میدانیم

اولاً: از مردم فهیم و عزیز ایران جهت شرکت در نظر سنجی برنامه و اعلام حمایت از جامعه حقوقی تشکر نماییم.

ثانیاً: از زحمات همکاران عزیز وکیل،اساتید محترم و دانشجویان و فارغ التحصيلان حقوقی که ماه هاست در کارگروههای مختلف «پویش معترضین به طرح وکالت» به صورت شبانه روزی جهت دفع خطر این طرح غیر کارشناسی و مضر برای کشور، تلاش میکنند سپاسگزاري نماییم.
قطعا نقش موثر این عزیزان در نتایج حاصله غیر قابل انکار است.

ثالثاً: از همراهی و حمایت جامعه حقوقی کشور اعم از اساتید،دانشجویان،فارغ التحصیلان حقوقی غیر وکیل و همکاران محترم وکیل ،خصوصا پیشکسوتان گرانقدر ، رياست محترم اسکودا ،اعضای محترم هیات مدیره های كانون مرکز و استانها و تشکلهای صنفی قدر دانی نماییم.

رابعاً: از کلیه منتقدین خود ،خصوصا همکاران وکیل، که ما را لایق نقد خود دانستند ،تشکرنماییم. یقینا افتخار این توفيق و اتحاد ایجاد شده متعلق به جامعه حقوقی، وکلای معزز وهمه کانونهای وکلای کشور است که باید پاس داشته شود.

درصد بالاي آراء مردم در رد این طرح غیر کارشناسی، پيام قاطع و روشني براي نمايندگان محترم مجلس در بر دارد و اطمینان داریم که ان شاء الله منشا اثر خواهد بود.

به امید حفظ اتحاد و همدلی جامعه وكالت وحقوقی کشور

وکیل سعید باقری وکیل سهیل طاهری

آخرین ویرایش در دوشنبه, 18 تیر 1397 20:03
برای ارسال نظر وارد سایت شوید
تماس با ما