حســـبنا‌الله و نعـــم الوکیل

ورود به سایت

نام کاربری*
رمزعبور*
مرا به خطر بسپار

ثبت نام

فیلد های ستاره دار(*) را پر نمایید.
نام*
نام کاربری*
رمزعبور*
تکراررمز عبور *
ایمیل*
تکرارایمیل *
کدامنیتی*
تصویرمجدد

دکتر سهیل طاهری

وکیل پایه یک دادگستری
عضو هیأت علمی دانشگاه از سال 1382

وکیل تهران

«بهترین وکیل خــــــــــــــــــداست»

resanehok.png
4shnabeh.png
porseman.png
kargah.png

وزیر دادگستری: شمار پرونده ها مشکل دستگاه قضا است

نوشته شده توسط  مرداد 31, 1393

حجت الاسلام مصطفی پورمحمدی روز پنجشنبه در جمع مسوولان قضایی استان مازندران افزود: این تعداد پرونده متناسب با دستگاه قضا نیست.


وزیر دادگستری راهکار کاهش پرونده را پیشگیری از جرم و تخلف دانست و گفت: برای پیشگیری از جرم و تخلف دستگاه اجرایی نیز نقش دارد و اگر اقتصاد و فرهنگ کشور تقویت پیدا کند میزان پرونده نیز کاهش می یابد.

پورمحمدی با بیان اینکه تعداد پرونده های موجود زیبنده جامعه ما نیست خاطر نشان کرد: دستگاه ها و نهادهای دیگر نیز در کنار سه قوه باید برای کاهش جرم و تخلف و پیشگیری از وقوع آن تلاش کنند.

وزیر دادگستری با بیان اینکه دوره جدید قضایی چند روز پیش با حکم رهبر معظم انقلاب خطاب به آیت الله آملی لاریجانی که جزو مفاخر این استان هستند، شروع شد گفت: با توجه به تجربیات رییس دستگاه قضا و دانش و جایگاه علمی والا و همچنین سرزندگی اجرایی وی امیدواریم قوه قضاییه دوره موفق تری را طی کند.

وی ادامه داد: البته نکات مدنظر رهبر معظم انقلاب و خواسته های ایشان از قوه قضاییه در من و شما محقق می شود و همه ما باید برای تحقق خواسته های رهبر معظم انقلاب و عدالت قضایی تلاش کنیم.

پورمحمدی با بیان اینکه اهمیت قضا و نیاز جدی جامعه به آن بر کسی پوشیده نیست گفت: بقای جامعه، امید به آینده و نشاط همه در راستای اجرای عدالت به دست می آید.

وی افزود: یکی از مسوولیت های سخت و بسیار مهم و مسوولیت دار سمت قاضی و قضاوت است که حتی این سمت از مسوولان اجرایی نیز سنگین تر است.

دکتر سهیل طاهری

وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای مرکز 
رتبه 3 آزمون اختبار کانون وکلای مرکز –تهران در سال 82
عضو هیئت علمی و استادیار دانشگاه
رتبه 2 ورودی دکترای حقوق خصوصی دانشگاه شهید بهشتی سال 82

وبگاه: drsoheiltaheri.com
  1. تازه های سایت
  2. مطالب تصادفی
  3. نظرات
تماس با ما